Bransoletki dla prawdziwych facetów

Wiele razy wałkowany jest temat mody kobiecej. A to ubrania, innym razem buty i dodatki czy też biżuteria. A co z Panami? Otóż, rynek mody męskiej jest równie dalece rozwinięty, podobnie do damskiego. Sezony razem pokrywają się ze sobą. Producenci i sprzedawcy albo zajmują się obiema gałęziami gospodarczymi w takim samym stopniu lub też specjalizują się w jednym z nich. Natomiast jeżeli chodzi o rynek biżuterii męskiej – to niestety jest on zawsze sporo z tyłu w porównaniu z damskim odpowiednikiem.

Bransoletki dla Panów, stalowe – czy podbiją rynek?

bransoleta męska ze staliDlaczego męski rynek rozwija się tak wolno i zawsze pozostaje w cieniu? Jak wiadomo my kobiety kochamy świecidełka, złoto, srebro, drogocenne kamienie a brylanty to nasi najlepsi przyjaciele od wielu, wielu pokoleń. A co było by odpowiednie dla Panów? Przechodząc do sedna sprawy bransoleta męska ze stali i jej warianty. Po pierwsze materiał użyty do jej wyrobu. Jest to stal szlachetna, chirurgiczna – oznacza to iż nie powoduje one reakcji alergicznej u osób cierpiących na alergie na nikiel, co stanowi bardzo ważną informację. Jeżeli chodzi natomiast o kolor bransolety dla mężczyzn ze stali to występuje ona w wielu odcieniach szarości, od niemal białego – bardzo jasnego szarego po najciemniejszy grafitowy, przy małym świetle sprawia wrażenia całkowicie czarnej. Bransoleta taka występuje w formie łańcucha o różnej grubości lub też stalowej blachy, która także prezentowana jest w różnych wielkościach. Dodatkowo może zawierać po stronie wewnętrznej lub zewnętrznej indywidualne grawer na zamówienie, bądź też wzór na przykład w formie meandra.

Przedstawiona tutaj bransoleta może zostać podarowana dla mężczyzny. Stanowi ona świetny pomysł na prezent na różne okazje – urodziny, rocznica, może duży awans w pracy albo święta rodzinne Boże Narodzenie lub Wielkanoc – każda okazja jest dobra na taki super prezent dla Panów.

Top