Balustrada na tarasie restauracji

Moja restauracja była chętnie odwiedzana nie tylko przez turystów i dlatego uznałam, że warto w nią jeszcze bardziej zainwestować. Dysponowałam dość sporym tarasem na piętrze, który postanowiłam przygotować tak, żeby goście mogli na świeżym powietrzu zjeść posiłek.

Balustrada ze stali nierdzewnej doskonałym rozwiązaniem

balustrady ze stali nierdzewnej krakówNa tarasie były płotki drewniane, które jakiś czas temu zamontował mój mąż. Nie było to zbyt eleganckie jak na tę restaurację rozwiązanie i wiedziałam doskonale, że zanim zabiorę się za resztę, to muszę załatwić jakąś porządną balustradę na taras. Na balustradach się nie znałam, ale mój mąż miał o tym pojęcie i powiedział od razu, że najlepsze są balustrady ze stali nierdzewnej Kraków, z tego co wiedziałam był miastem, gdzie działał producent takich balustrad. Kiedyś jadł posiłek w mojej restauracji i nieco na ten temat z nim rozmawiałam. Namiar na tego człowieka bez problemu udało mi się ustalić i zamówiłam u niego nierdzewną balustradę na taras. Mój mąż był zdolnym człowiekiem i samodzielnie zdecydował się zamontować balustradę na tarasie. Ja w tym czasie mogłam zająć się resztą. Balustrada, którą wybrałam prezentowała się bardzo elegancko i pasowała idealnie. Postanowiłam dokupić doniczki, które przymocowałam do balustrady. Posadziłam w nich piękne, kolorowe kwiaty. Mąż profesjonalnie zamontował balustradę na tarasie i dzięki temu było tam w pełni bezpiecznie. Mogłam ustawić stoliki dla gości i już weekend taras miał być otwarty.

Pomysł z udostępnieniem tarasu okazał się być doskonały. W okresie wiosennym oraz letnim goście bardzo chętnie jadali posiłki na świeżym powietrzu. Widok z trasu był piękny i wiele osób się nim zachwycało. Balustrada zamontowana przez mojego męża dawała gwarancję bezpieczeństwa.

Top