Bagażniki samochodowe na dach

Niektóre samochody nie mają zbyt dużej przestrzeni transportowej, nawet jeśli same z siebie należą do pojazdów o dużych rozmiarach. Niejednokrotnie zdarza się iż bagażniki w takich samochodach nie bywają zbyt przemyślanie zaprojektowane, lub też mają znikomą pojemność, mimo gabarytów samochodu.

Bagażniki na dach samochodu

bagażniki dachowe toruńNajprostszym i najczęściej stosowanym rozwiązaniem braku pojemności jest zakup dachowego bagażnika samochodowego. Tego typu bagażniki używane są bowiem od dziesięcioleci, i ciągle okazują się być doskonałym uzupełnieniem do samochodu. Są to zazwyczaj proste konstrukcje z tworzyw sztucznych, i mogą być przeznaczone zarówno do przewożenia każdego ładunku, jak i przystosowane do kształtu co bardziej konkretnych przedmiotów. Każdy większy salon samochodowy i sklep z wyposażeniem ma w ofercie bagażniki dachowe Toruń, natomiast, jest siedzibą najlepszego krajowego producenta takowych, a bagażniki z Toruńskiej firmy używane są zarówno na samochodach drogowych jak i terenowych. W ofercie Toruńskiego producenta znajdują się bardzo nowatorskie, dość niespotykane bagażniki montowane na zaczepach magnetycznych. Są one o tyle wygodniejsze niż standardowe wersje, iż nie muszą być zaczepiane na szynach, umieszczonych w karoserii samochodu.

Większość samochodów nie posiada takich szyn, więc muszą być one zamontowane na samochodzie poprzez wywiercenie otworów montażowych w karoserii, na co nie chce decydować się większość właścicieli nowych samochodów. Zaczepy magnetyczne pozwalają natomiast na błyskawiczne i bardzo pewne zamontowanie bagażnika na samochodzie, bez żadnej ingerencji w jego strukturę. Są one pojemne, i mogą być kupione w bardzo szerokiej gamie odmian, różniących się wielkością, pojemnością, oraz przeznaczeniem.

Top