Baby safe york, czyli małe i piękne

Yorki przede wszystkim kojarzą się z małymi, uroczymi pieskami, które kobiety traktują nie tylko jako zwierzęcego przyjaciela, ale również jako atrakcyjny, dobrze wyglądający dodatek. Nic dziwnego więc, że to właśnie yorka skojarzono z niewielkim i lekkim fotelikiem samochodowym dedykowanym najmniejszym maluchom.

Lekki i całkowicie bezpieczny york

baby safe yorkFotelik baby safe york jest przeznaczony dla najmniejszych dzieci (grupa 0+, czyli maluchy ważące do 13 kilogramów) i mimo swoich rozmiarów, kryje w sobie nie tylko funkcję fotelika, ale również nosidełka, leżaczka i kołyski. W jego projekcie przewidziano wkładkę profilującą, która dba o poprawną pozycję dziecka i trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, zapewniające maluchowi pełne bezpieczeństwo podczas podróży. Delikatne nakładki na pasy zapobiegają otarciom i podrażnieniom na dziecięcej skórze. Specjalna wentylacja zapewnia swobodny przepływ powietrza, co zmniejsza zagrożenie pocenia się dziecka. Przy projektowaniu fotelika zadbano nie tylko o komfort dziecka, ale również o wygodę jego rodziców. Z tego też powodu regulowana rączka ułatwia przenoszenie, a cała konstrukcja waży niecałe pięć kilogramów. Fotelik wzbogacony został o regulowany daszek i miękką, zdejmowaną tapicerkę, co gwarantuje wygodę użytkowania i konserwacji. Montaż w samochodzie jest, wręcz dziecinnie, łatwy, a samo montowanie tyłem do kierunku jazdy, gwarantuje najbezpieczniejszą pozycję do przewożenia pociechy.

Nie każdy fotelik samochodowy musi być ciężki, niewygodny i trudny do czyszczenia. Baby safe york doskonale pokazuje, że odejmując kilka kilogramów i umożliwiając swobodną konserwację, fotelik wcale nie traci na bezpieczeństwie, a dodatkowo dba o właściwy przepływ świeżego powietrza dla podróżującego w nim dziecka.

Top