18-stka z bielską fotobudką

Maj to miesiąc przede wszystkim Pierwszych Komunii Świętych, ale nie tylko. W tym miesiącu zaczyna też się organizować wiele imprez plenerowych. Tydzień temu byłam właśnie na takich osiemnastych urodzinach.

Imprezowa fotobudka

bielska fotobudkaImpreza miała miejsce w Bielsku. Było około 50 osób. Była świetna muzyka, grill, pyszne przystawki, świetnie zorganizowane konkursy z nagrodami oraz rewelacyjnie bawiąca się młodzież. Było jednak coś jeszcze co przykuło największą uwagę. Była to bielska fotobudka. Naprawdę niesamowita rzecz. Oczywiście robiło się w niej zdjęcia, ale było coś jeszcze co ją wyróżniało. Po pierwsze cały czas wydobywała się z niej świetna, bardzo energetyczna muzyka, dzięki czemu osoby na zdjęciach były jeszcze bardziej uśmiechnięte. Po drugie w komplecie do tej bielskiej fotobudki były dołączone stroje i maski. Można było wśród nich znaleźć postaci z bajek i filmów dla dzieci. Wszyscy poprzebierali się za ulubioną postać z dzieciństwa i można się było wczuć w rolę tej osoby jakby naprawdę się nią było. Żadna z zaproszonych na urodziny osób nie była profesjonalnym aktorem, a jednak każdy wykonał swoje aktorskie zadanie wyśmienicie. Co ciekawe fotobudka rejestrowała nasze poczynania aktorskie. Podzieliliśmy się w zespoły 3 osobowe i każdy zespół po kolei odgrywał po 1 scenie z ulubionego filmu z dzieciństwa. Po zakończeniu każdej sceny fotobudka pokazywała nagrany teledysk każdej grupy, czyli zrobione zdjęcia z wybranym wcześniej podkładem muzycznym.

Było to niesamowite. Na koniec imprezy rodzice naszej jubilatki wybrali 3 najlepsze teledyski i obdarowali zwycięzców nagrodami. Każdy mógł zabrać nagranie swojego teledysku do domu, więc tak naprawdę wszyscy otrzymali niezapomniane prezenty. To były naprawdę wyjątkowo udane osiemnaste urodziny.

Top